עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

שליח חינם מעל 350 ש"ח

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו, הוא סיפור של הלב.

כזה שמתחיל בשני אנשים, אדיר ואודליה, שנפגשים ומתאהבים. הוא עוד עובד בעסק המשפחתי והיא בדיוק מתכננת את המסע הקולינרי הבא. שני חולמים, שבהתאהבות שלהם החליטו להגשים חלום ולהביא יחד ילד אל העולם.

ילד שמכיל בתוכו את כל החלומות והשאיפות שלהם.

ולילד הזה קוראים ווייז בייבי.

בהתחלה כשווייז עוד היה קטן, כולם אמרו להם שחלומות יש רק בלילה, וזה לא הגיוני באמצע החיים לטוס לקוריאה כי מישהו סיפר להם שרק שם יודעים להפוך חלומות למשטחי פעילות. אבל כשהלב על ההגה, ההגיון לא מצטרף לנסיעה.

הם החליטו להגשים, הפכו את חדר הילדים למחסן ומילאו אותו במכולה הראשונה שלהם.

ואז הגיעה עוד מכולה. ועוד מכולה. והחלום הקטן שהתחיל בתוך חדר הילדים גדל וגדל והיום הוא משתרע על כמה מאות מטרים, במחסן עמוס חלומות שנבחרו בקפידה ומטופלים באהבה , כי ככה זה כשמדובר בבייבי שלך.

המטרה שלנו בווייז בייבי היא אחת  - לדאוג לכם למוצרים ולחוויית שירות שהיא הדבר הכי קרוב לחיבוק של אמא.

אז איך אנחנו עושים את זה?

בחירת המוצרים.

כל מוצר שמופיע באתר שלנו, עבר וויכוחים רבים בין בני הזוג שהקימו את האתר, אודליה ואדיר. כל אחד מביא את הצד שלו – אדיר עם ניסיון של עשרות שנים ברכש ואודליה עם הטאץ' והטעם שצברה מהמסעות שלה ברחבי העולם. כשהם בוחרים מוצר, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא עבר את כל הבדיקות הקפדניות שצריך כדי להתקבל לנבחרת החלומות של ווייז בייבי.

שירות, שירות, שירות.

כל לקוח שקונה אצלנו, נכנס למשפחת ווייז בייבי ומקבל שירות של משפחה. עם צוות שנותן מענה טלפוני, במייל, בווטסאפ ואם צריך גם עם יונת דואר – שירות הלקוחות שלנו הוא הסיירת מטכ"ל של האתר.

מהיבואן לצרכן.

את כל המוצרים שאנחנו מוכרים, אנחנו מייבאים. המשמעות היא מחיר אטרקטיבי עבורכם ובקרת איכות מהגבוהות ביותר שקיימות בישראל. כדי לייבא את משטחי הפעילות המפורסמים שלנו למשל, הרחקנו עד קוריאה, שם יש תורה שלמה וסודות מקצוע בהכנת משטחי פעילות, מתוך ההבנה שכדי לייצר התפתחות נכונה לבייבי שלנו – דרוש מוצר שיודע לתת מענה מדויק ובטיחותי.

החזרות חינם

ההחזרות אצלנו חינם. לא אהבתם מוצר מסוים? אנחנו נדאג לאסוף אותו בחזרה מכם ללא עלות. כשמשלוח ההחזרה חינם – לכם נותר רק לבחור את המוצר שאתם רוצים. כל הלוגיסטיקה מתבצעת על ידנו,  כדי להעניק לכם חוויית קנייה נעימה ואיכותית עד הבית.

ואנחנו כמו אהבה, מגיעים לכל מקום בארץ.

למה הורים ודודים אוהבים לקנות אצלנו?