0

מדיניות החזרות ומשלוחים

מדיניות החזרה

אם אינך מעוניין/ת בפריט שקיבלת, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. לא נחייב אותך על המשלוח חזרה - הוא על חשבוננו. כל מה שתידרש/י לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית שהגיעה עם הפריט חייבת להיות עליו בשלמותה בעת ההחזרה.

זיכוי כספי ואו החלפה של מוצר על רקע אי שביעות רצון יתבצע רק אחרי קבלת המוצר המקורי ובדיקת תקינותו .

אם רכשת מוצר ובחרת את הדגם הלא נכון או כל טעות אחרת מצידך, וברצונך להחליפו- משלוח חזרה אלינו יתבצע על חשבונך . עם הגעת המוצר חזרה אלינו , נשלח את הפריט החדש אליך ללא עלות נוספת .
המשלוח חזרה אלינו יהיה באמצעות דואר רשום .
אם תחליט/י שתרצה/י להחזיר באמצעות שליח שיאסוף ממך ויספק לך את המוצר החדש תוך 3 ימי עסקים , נדאג לשלוח אלייך שליח בעלות של 33 ₪

רק במקרה שאנחנו ביצענו טעות במשלוח או שנפל פגם במוצר שנשלח אליך , אנחנו כמובן נממן משלוח חזרה ומשלוח של המוצר החדש חזרה אליך .
אם רכשת את המוצר באמצעות שליח עד הבית , נדאג לאסוף ממך ולספק מוצר חדש באותה דרך . עד 3 ימי עסקים.
אם רכשת באמצעות דואר רשום , ההחזרה של המוצר תתבצע באמצעות סניף הדואר הקרוב לביתך , אנחנו נזכה את העלות של המשלוח בהצגת צילום במייל של החשבונית דואר לכתובת המייל שלנו .
גם כאן אם תרצה/י לזרז את נושא ההחזרה וקבלת מוצר חדש באמצעות שליח עד הבית עד 3 ימי עסקים , תהיה עלות של 33 שקלים

במקרה של החלפת מוצר (ולא החזרה לשם החזר כספי ) ואו במקרה שקיבלת מתנה וברצונך להחליף את המוצר במוצר אחר, משלוח חזרה אלינו יתבצע באמצעות דואר רשום . אנו נזכה את חשבונך בעלות שליחת המוצר. שליחת הפריט החדש יהיה על חשבוננו .
אם תרצה/י דואר שליחים שיספק לך את המוצר החדש ויאסוף ממך את המוצר שברצונך להחליף – עלות תהיה 33 ₪

פריטים אשר יימכרו במחיר מבצע שבו המחיר הנקוב מחוק ומתחתיו יש מחיר מבצע ו- או בימי מבצעים מרוכזים – לא תינתן אופציה לזיכוי כספי אלא לזיכוי באתר !

אם רכשת מוצר במחיר מלא לא תהיה אפשרות לקבל זיכוי על ההפרש במידה ומחיר המוצר ירד בעקבות מבצע או הורדת מחיר . 

המוצר חייב להיות עטוף היטב באריזה חיצונית .
אין להדביק את מדבקות הדואר או של חברת השליחות על אריזות המוצרים – אלא על האריזה החיצונית.
אריזה שלא תתקבל כחדשה – לא תוכל להיקלט במחסן והמוצר לא יזוכה .

הזיכוי הכספי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט. הזיכוי יתבצע לכרטיס האשראי אתו ביצעת את הרכישה או לחשבון הפייפאל במידה ושילמת באמצעותו.
אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה - אנחנו כבר נטפל בזה עבורך. בכל מקרה או שאלה שמתעוררת, אנחנו כאן לרשותך כדי לפתור *כל בעיה*. info@wisebaby.co.il 0722306717

שמורה לוויז בייבי הזכות להוריד ולהעלות מחיר כראות עיניה .

אספקה ומשלוחים

הפריטים שרכשת יישלחו אלייך באמצעות חברות שליחויות או דואר רשום, במסגרת זמן האספקה שצוין בעת הקנייה. אם ביקשת לקבל את הפריט עם שליח ישירות הביתה, יתאמו עמך מראש את זמני ההגעה שלו.

משלוח עד הבית לרוב מגיע לכל חלקי הארץ בטווח שבין 1-3 ימי עסקים .
ספירת ימי העסקים מתחילה יום אחרי הרכישה באתר .
ישובים,קיבוצים,מושבים והתנחלויות - אספקה היא עד 7 ימי עסקים .
אילת והערבה- עד 7 ימי עסקים .
אנחנו תמיד משתדלים לספק מהר יותר מהמדיניות שלנו אך ברוב הפעמים זה לא תלוי בנו אלא בחברות השליחויות .
לכל שאלה או בעיה, אנו לרשותך. בטלפון: 08-6559919 ובמייל : info@wisebaby.co.il

דואר רשום :
דואר רשום נשלח מהמחסן שלנו פעמיים בשבוע .
ברגע שהוצאנו את המשלוח יישלח אליך מייל עם מספר מעקב של דואר ישראל אותו תוכל להזין באתר הדואר לקבלת מידע על החבילה בלינק הזה http://www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf/mainsearch?openform
באחריותך נושא המעקב אחר החבילה , אין אנו עוקבים אחר מיקומם של חבילות בדואר ישראל וכמו כן כך גם איסוף החבילה בזמן מסניף הדואר . אם החבילה תחזור אלינו כי לא נדרשה או לא נאספה בזמן , משלוח נוסף אליך יהיה בתשלום .

במידה וחברת המשלוחים או דואר ישראל לא יוכלו להעביר את המשלוח מכל סיבה שהיא, נודיע לך על כך ונפעל למציאת פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים.
שימי לב: המשלוחים עד הבית מתבצעים בין השעות 8:00 ל-18:00, לכן מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה את/ה יודע/ת שתשהה/י במהלך שעות אלה, למשל כתובת מקום העבודה שלך.


עלויות משלוח
עד 179 ₪ - דואר רשום חינם
מעל 179 ₪ - שליח עד הבית חינם עד 3 ימי עסקים
אם קנית מתחת ל 179 ובכל זאת תרצה שליח עד הבית- 20 שח

 

הנחות, הטבות
ומוצרים חדשים
הרשמו היום ותהיו ראשונים לדעת